Triple Action Shape Gel

39 

Përshkrimi

Xhel për trupin me veprimit të trefishtë për trupat me celulit, dhjam lokal dhe lëkurë të rënë.

Veprimi: Ekstraktet bimore të Guarana,
Chrysanthellum Indicum dhe Kafeja e gjelbër aktivizon në çast proçesin e lipolizës, koenzima A stimulon ndarjen e acideve yndyrore dhe taninave, që luftojnë plakjen e lëkurës. Argisil C dhe Remoduline aktivizojnë lipolizën, reduktojnë celulitin dhe parandalojnë varjen e lëkurës. Agjentët angiotensivë dhe dekongjesionantë nxisin stimulimin e enëve dhe dekongjestionin, rivendosin mikroqarkullimin limfatik dhe venoz të indeve, duke parandaluar përqëndrimin e toksinave dhe radikaleve të lira. Veprimi pa ndalesë i A2 Blockers ™ lufton reagimin natyror të organizmit për të frenuar këtë djegie të yndyrnave të tepërta nga elementët aktive të produktit. Në këtë mënyrë sigurohet vazhdueshmëria e efektit lipolitik të tij.

Përdorimi: Apliko xhelin në lëkurë dhe masazhoje në zonën e apikuar derisa të absorbohet.

Ingredientët kryesorë: Guarana Extract, A2 Blockers, Argisil C, Lipocare, Remoduline, Ecoslim.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

200mL

Llojet e lëkurës

të gjitha llojet