Thavma Therapy – Hydra Lifting Serum

51 

Përshkrimi

Serum hidratues dhe tonifikues për fytyrën i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Veprimi: Hidraton thellësisht dhe zvogëlon shfaqjen e linjave të imëta dhe rrudhave, duke e lënë lëkurën të tonifikuar, e me një shkëlqim të shëndetshëm.

Përdorimi: Apliko në lëkurë një sasi të vogël dhe masazhoje butësisht 1 deri në 2 herë në ditë.

Ingredientët kryesorë: Phytosqual, A-Bisabolol, UV Filters, Vitamina E, Vitamina A, Acid Hyaluronic MMW, Acid Hyaluronic LMW, Argireline, Leuphasyl.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

30mL

Llojet e lëkurës

të gjitha llojet