Chronos – Wrinkle Filler

63 

Përshkrimi

Xhel me acid hialuronik dhe kompleks tripeptid-1 për përdorim topikal në rrudhat e fytyrës.

Veprimi: Hidraton dhe përmirëson pamjen e lëkurës duke “mbushur” rrudhat.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël në sipërfaqe të rrudhës dhe masazho derisa të përthithet.

Ingredientët kryesorë: Sodium Hyaluronate & Tripeptid-1, Almond Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

10mL

Llojet e lëkurës

të gjitha llojet