Thavma Therapy – Hydra Lifting Cream

54 

Përshkrimi

Krem lifting hidratues për fytyrën i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Veprimi: Hidraton në thellësi dhe përmirëson pamjen e lëkurës me linja të imëta dhe rrudha, duke dhënë një lëkurë të ndritshme, të shëndetshme dhe të tonifikuar.
I përforcuar me teknologjinë e “droneve kozmetike”, ofron një sistem të avancuar dhe të targetuar tejçimi të peptideve në lëkurë.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël dhe masazhoje butësisht 1 deri në 2 herë në ditë.

Ingredientët kryesorë: Trimoist, Butter Shea, Oil Avocado, Arnica Oil, Vitamin E, Phytosqual, Allantoin, Argireline, Leuphasyl, Ameliox, Cosmetic Drones, Myocept.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

50mL

Llojet e lëkurës

të gjitha llojet