Apocalypsis Rejuvenating Gel

52 

Përshkrimi

Xhel rinovues dhe riparues i përshtatshëm për zbehjen e shenjave, dëmtimeve të lëkurës dhe zbutjen e rrudhave.

Veprimi: Hidraton dhe zbut lëkurën, duke përmirësuar pamjen e saj dhe duke siguruar një sipërfaqe uniforme.
Rekomandohet të përdoret në mënyrë të përditshme për të arritur rigjenerim dhe hidratim, pas eksfolimit kimik dhe për lëkurën e prirur ndaj akneve.

Përdorimi: Apliko në lëkurë të pastër dhe masazho butësisht 1 deri në 2 herë në ditë.

Ingredientët kryesorë: Kelifluo, Drieline, Pentavitin, Dermonectin, D-Panthenol.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

30mL

Llojet e lëkurës

akneike, të gjitha llojet