Opsis – Lift Antiwrinkle Eye Cream

45 

Përshkrimi

Krem për kujdesin e lëkurës për zonën përreth syve.

Veprimi: Hidraton dhe përmirëson pamjen në zonën e syve të lëkurës me rrudha, enjtje dhe rrathë të zinj, duke rikthyer tonicitetin, gjallërinë dhe shkëlqimin e saj. I përforcuar me teknologjinë e “droneve kozmetike”, ofron një sistem të avancuar dhe të targetuar tejçimi të peptideve në lëkurë.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël rreth syve (jo në qepallë) dhe masazhoni butësisht derisa të përthithet.

Ingredientët kryesorë: A-Bisabolol, Vitamina E, Arginine, AA2G, Matrixyl 3000, Argireline, Albatin, Unisooth EG-28, X50 Anti-aging Cosmetic Drones, Hydroxyprolisilane.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

10mL

Llojet e lëkurës

të gjitha llojet