Eye Shine Serum

32 

Përshkrimi

Serum multifunksional i targetuar për zonën rreth syve.

Veprimi: Një serum që përmban peptidin Matrixyl që aktivizon prodhimin e kolagjenit dhe acidit hialuronik, i cili zbut linjat e shprehjes dhe rrudhat. Eyedeline, një përbërës bioteknik me origjinë detare, rigjeneron dhe detoksifikon lëkurën, duke reduktuar rrathzët e zinj, sytë e enjtur dhe rrudhat rreth zonës së syrit. Veprimi i serumit fuqizohet nga përbërësi antioksidant i specializuar Venecuane, i cili pengon veprimin e radikaleve të lira dhe mbron lëkurën nga dëmtimet e rrezeve UVA. Lëkura e kësaj zone do të ngelet e hidratuar, e tendosur dhe me shkëlqim të shëndetshëm.

Përdorimi: Apliko disa pika në lëkurë të pastër dhe masazhoje derisa të absorbohet.

Ingredientët kryesorë: Venuceane 5%,
Eyedeline 2%, Matrixyl 5%.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

20mL

Llojet e lëkurës

dehidratuar, të gjitha llojet