Moisturizing Body Cream

26 

Përshkrimi

Krem trupi hidratues i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Veprimi: Menjëherë rikthen ekuilibrin e ujit në lëkurë dhe përmirëson teksturën e saj. Kombinon acidin hialuronik me Sepilift, të cilat hidratojnë epidermën dhe rrisin prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, duke stimuluar rritjen e tonicitetit. I pasuruar me përbërës të orizit dhe gjalpit të kakaos, për veprime intensive hidratuese, dhe ekstrakt të kërpudhave për revitalizim dhe stimulim epidermal. Ai ka një konsistencë të butë, e absorbohet lehtë pa lënë yndyrë si dhe jep efekte hidratuese të qëndrueshme.

Përdorimi: Apliko kremin në lëkurë me masazhim të lehtë derisa të absorbohet. Rekomandohet përdorim i përditshëm pas larjes.

Ingredientët kryesorë: Sepilift, Hyaluronic Acid MMW, Mushroom Extract, Rice Extract, Shea Butter.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

200mL

Llojet e lëkurës

të gjitha llojet