Bust Firming Gel

33 

Përshkrimi

Xhel tonifikues i përshtatshëm për zonën e bustit dhe të krahëve.

Veprimi: Ai në mënyrë efektive tonifikon lëkurën dhe e zbut atë. Kombinon efektin hidratues të acidit hyaluronic me një numër përbërësish tonifikues si Phytodermina Lifting, Biobustyl dhe Liftessence, të cilat rindërtojnë fibrat e elastinës, aktivizojnë sintezën e kolagjenit dhe tërheqin lëkurën. Biobustyl (nga proteinat e sojës)
aktivizon sintezën e kolagjenit dhe rikthen ekuilibrin e ujit në lëkurë.

Përdorimi: Masazhoje lehtësisht derisa të absorbohet nga lëkura.

Kundraindikacione: Nuk duhet të përdoret gjatë shtatëzanisë dhe laktacionit.

Ingredientët kryesorë: Phytodermina Lifting, Bio-Bustyl, Liftessence, Menthol, Avocado Oil, Mushroom Extract, Hyaluronic Acid MMW, Saccharomyces Lysate Extract.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

200mL

Llojet e lëkurës

normale, të gjitha llojet