Bamboo Coconut Exfoliating Wash

20 

Përshkrimi

Skrub eksfoliant i butë, për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë dhe atë sensitive.

Veprimi: Pastron lëkurën duke hequr qelizat e vdekura, duke e lënë atë të butë dhe të rifreskuar, pa shkaktuar tharje dhe irritim. Kombinon agjentë të butë pastrues me kokrrizat e bambusë dhe arrës së kokosit. Përforcuar me ekstrakt aloe dhe kamomil, hidraton dhe zbut epidermën.

Përdorimi: Për përdorim të shpeshtë gjatë larjes.

Ingredientët kryesorë: Mild Surfactants, Exfoliating Bamboo Shells, Coconut Exfoliating Powder, Chamomille, Aloe Vera, Allantoin.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

200mL

Llojet e lëkurës

të gjitha llojet