Lifting Fort Serum

32 

Përshkrimi

Serum tonifikues intensiv për të gjitha llojet e lëkurës.
Ofron tonifikim të lëkurës dhe përmirëson pamjen e lëkurës me humbje të tonusit, linja të holla dhe rrudha, teksa hidraton fytyrën.

Veprimi: Një serum që përmban Phytodermina Lifting (një ekstrakt vegjetal) dhe Osilift (ciklodekstrina bimore), i cili ofron veprim tonifikues intensiv dhe të menjëhershëm. Krijon një shtresë shumë të hollë, elastike dhe të qëndrueshme në sipërfaqen e lëkurës (duke e lejuar atë të marrë frymë në të njëjtën kohë) që redukton shfaqjen e rrudhave dhe përmirëson strukturën dhe tonusin e lëkurës. Ai gjithashtu përmban acid hialuronik që rrit lagështinë e lëkurës dhe ruan shtresën e saj hidrolipidike.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe masazhoje derisa të përthithet.

Ingredientët kryesorë: Osilift 4%, Phytodermina Lifting 4%, LMW Hyaluronic Acid

Detaje

Informacion shtesë

Llojet e lëkurës

e maturuar, të gjitha llojet

Paketimi

20mL