Hydra Clarifying Serum

33 

Përshkrimi

Serum hidratues për lëkurën e prirur për akne dhe me yndyrë.

Veprimi: Serumi kombinon hidratimin nga acidi hialuronik me rregullimin e yndyrës nga ekstrakti i karafilit. Red Clover Extract ndihmon rregullimin e yndyrës së lëkurës dhe zvogëlon madhësinë e poreve të dilatuara.
Hidraton, tonifikon lëkurën dhe balancon yndyrën.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël dhe masazhoje derisa të përthithet.

Ingredientët kryesorë: Red Clover Extract 1% (Miniporyl), LMW Hyaluronic Acid, Arginine.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

20mL

Llojet e lëkurës

akneike, e yndyrshme