Chronos Therapy – Hydra Correct Cream

57 

Përshkrimi

Një krem ​​rinovimi me performancë të lartë i përshtatshëm për lëkurën e maturuar.

Veprimi: Zbut shenjat e plakjes duke dhënë hidratim, shkëlqim, tonicitet dhe gjallëri për të rinovuar kështu lëkurën e maturuar. I përforcuar me teknologjinë e “droneve kozmetike”, ofron një sistem të avancuar dhe të targetuar tejçimi të peptideve në lëkurë.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël dhe masazho butësisht 1 deri në 2 herë në ditë.

Ingredientët kryesorë: Sodium Hyaluronate, Malus Domestica, EUK-134, Kelifluo, X50 Hyallufiller Drone Cosmetic, Lipoic Acid, Vitamin E, Phytosqual, Soya Isoflavones, Jojoba Oil, Alistin.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

50mL

Llojet e lëkurës

akneike, të gjitha llojet