Anti Age Home Therapy Kit

65 

Përshkrimi

Trajtim i plotë sistematik i fytyrës për përdorim në shtëpi.

Përmirëson pamjen e lëkurës së fytyrës nga shenjat e plakjes biologjike dhe fotoplakjes, duke ofruar rigjenerim, forcim dhe hidratim. Rekomandohet për lëkurë normale, të thatë, të kombinuar dhe të yndyrshme.

Paketa përfshin:

✔️Sensitive Cleansing Gel 50ml: Xhel pastrues i formuluar specifikisht për lëkurën sensitive dhe për zonën rreth syve.

✔️AHA Smoothing Cream 20ml: Krem rigjenerues me AHA për fytyrën, për të gjitha llojet e lëkurës.

✔️Retinoid C Serum 10ml:Serum riparues, antioksidues për të gjitha llojet e lëkurës.

✔️Repairing Mask 20ml:Maskë rigjeneruese për të gjitha llojet e lëkurës.

✔️Retinoid C Cream 30ml:Krem revitalizues, ​​antioksidues për fytyrën për të gjitha llojet e lëkurës.

✔️ Çantë falas.

Detaje

Informacion shtesë

Llojet e lëkurës

e maturuar, e thatë, e yndyrshme, mikse, normale