AHA Liposlim Cream

36 

Përshkrimi

Nje krem trupi me AHA dhe kafeinë për trupa me celulit dhe dhjam lokal.

Veprimi: Krem me 12% AHA (acid glikolik dhe laktik). Ai heq qelizat e vdekura, ndihmon në forcimin e proçesit natyror të rigjenerimit të lëkurës dhe nxit depërtimin më të mirë të përbërësve aktivë. Në kombinim me forma të ndryshme të kafeinës, ekstraktit të ruscus dhe isoflavone, ai stimulon
lipolizën, rrit djegien e triglicerideve dhe tonifikon trupin. Përforcuar me kamomil, panthenol dhe keratoplast, ai hidraton dhe përmirëson teksturën e epidermë. Ofron elasticitet të lartë dhe është i përshtatshëm për masazh pa lënë yndyrë.

Përdorimi: Masazhoje derisa të absorbohet.

Ingredientët kryesorë: Glycolic Acid 4.9%, Lactic Acid 4.5%, Caffeine, Keratoplast, Ecoslim, Isoslim Complex, Ruscus Extract, Chamomile Oil, Panthenol.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

200mL

Llojet e lëkurës

të gjitha llojet