Hydra Firming Cream

38 

Përshkrimi

Krem hidratues, tonifikues për fytyrën, për lëkurë normale, të kombinuar dhe të yndyrshme.

Veprimi: Përmban Phytodermina Lifting,
Cyclodextrina nga bimët (Osilift) dhe një kompleks proteinik nga qumështi. Hidraton dhe forcon lëkurën duke krijuar një film elastik, të hollë mbi të (pa i bllokuar ajrosjen) që zbut rrudhat dhe përmirëson teksturën. Përmban acid hialuronik dhe kolagjen detar që rrisin hidratimin. Kombinuar me Pentacare dhe vaj avokado, ruan dhe mbron filmin hidrolipidik të lëkurës. Ka konsistencë xhel-krem dhe aromë të këndshme menteje.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël në tërë fytyrën 1 deri 2 herë në ditë, duke masazhuar deri në absorbim.

Ingredientët kryesorë: Acidi Hyaluronic MMW, Ms Hc (Silicium & Marine Collagen), Kompleksi Peptid i Qumështit, Liftessence, Osilift, Pentacare, Avocado Oil, Menthol Crystal.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

50mL

Llojet e lëkurës

e yndyrshme, mikse, normale