Eye Shine Mask

22 

Përshkrimi

Maskë multi-funksionale e targetuar për zonën rreth syve.

Veprimi: Hidraton, revitalizon, stimulon dhe zbut lëkurën. Përmirëson pamjen e saj, duke zvogëluar rrathët e zinj dhe sytë e enjtur. Ka konsistencë kremoze që përmban peptidin Matrixyl, që aktivizon prodhimin e kolagjenit dhe acidit hialuronik duke zbutur linjat e mimikës dhe rrudhat. Eyedeline, një përbërës bioteknik me origjinë detare, rigjeneron dhe detoksifikon lëkurën, duke reduktuar rrathët e zinj dhe sytë e enjtur, si dhe rrudhat rreth zonës së syrit. Kolagjeni ndihmon në rivendosjen e qëndrueshmërisë dhe butësisë së lëkurës.

Përdorimi: Apliko një shtresë të trashë rreth syve (jo mbi qepalla), lejoje të thahet dhe hiqe me ujë.

Ingredientët kryesorë: Marine Collagen, Eyedeline, Matrixyl, Kaolin.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

50mL

Llojet e lëkurës

dehidratuar, të gjitha llojet