Chocolate Sensi Mask

24 

Përshkrimi

Maskë për rigjenerim dhe mirëmbajtje të lëkurës së lodhur, pa jetë dhe të ndjeshme.

Veprimi: Zbut irritimet dhe lë lëkurën të rifreskuar dhe rinovuar. Kjo maskë e pasur dhe e butë çokollate, stimulon prodhimin e b-endorfinave, një faktor natyror, që ndikon pozitivisht në ndjenjën e mirëqenies. Ajo përmban gjalpë kakao, karamel, vitaminë A-E dhe Monoi de Tahiti që sjellin hidratim afatgjatë. Ajo është zgjeruar me përbërës të veçantë VENUCEANE, që mbron lëkurën nga stresi oksidativ dhe dëmtimi i shkaktuar nga rrezatimi UVA.

Përdorimi: Apliko një shtresë të trashë, lejoje të thahet dhe hiqe me ujë.

Ingredientët kryesorë: Chocolate, Monoi DeTahiti, Vitamin A-E, Venuceane, Allantoin.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

50mL

Llojet e lëkurës

sensitive, të gjitha llojet