Cleansing Cream Soap

17 

Përshkrimi

Pastrues në formë kremoze për të gjitha llojet e lëkurës.

Veprimi: Një larës me teksturë kremoze me një përzjerje vajrash bimore që kanë veti pastruese. Pasuruar me Damsel, Calenula dhe Arginine, pastron në thellësi dhe stimulon lëkurën, pa shkaktuar irritim. Heq papastëritë dhe yndyrën duke rigjallëruar pa shkaktuar tharje.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël në fytyrë të lagur, masazhoje butësisht dhe hiqe me ujë.

Ingreditetët kryesorë: Skin Conditioners dhe Emollient Oils , Arginine, Hamamelis Extract, Callendula Extract.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

200mL

Llojet e lëkurës

normale, të gjitha llojet