Retinoid C Cream

45 

Përshkrimi

Krem revitalizues, ​​antioksidues për fytyrën për të gjitha llojet e lëkurës.

Veprimi: Kombinimi i Retinoid HPR, vitaminës C dhe acidit hialuronik për përmirësimin e pamjes dhe cilësisë së lëkurës me vija të imëta, rrudha, njolla diskromike dhe shenja aknesh. Një gamë e gjerë përbërësish ushqyes rrit elasticitetin, hidratimin, rigjenerimin, dhe shkëlqimin e lëkurës, duke i dhënë shkëlqim dhe freskim.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël në tërë fytyrën 1 deri në 2 herë në ditë, duke masazhuar deri në absorbim.

Ingredientët kryesorë: Retinoid 0,5%, Acidi 3-O-etilik askorbik, Acid Hyaluronic MMW, Ekstrakti Centella, Vitamina E, Vaj Jojoba, Vaj Kajsi, Shea Butter, Panthenol.

Detaje

Informacion shtesë

Paketimi

50mL

Llojet e lëkurës

të gjitha llojet